• İletişim
    (282) 673 2757

  • Gsm
    0532 600 37 51

BAKIM ONARIM

Opel ve Chevrolet araçlarımıza hizmet veren teknisyenlerimizin tamamı Mastertech seviyesinde olup tüm Opel ve Chevrolet eğitimlerini Opel Academy ve Chevrolet Türkiye’ de başarı ile tamamlayarak altın seviyeye ulaşmışlar ve sertifikalarını almaya hak kazanmışlardır. Elektromekanik ve diyagnoz eğitimi almış sertifikalı uzman kadromuz Tech2 ve MDI diyagnoz cihazlarımız ile arıza tespiti yapmaktadırlar.

Müşteri taleplerinin en kısa ve düşük maliyetle yapılabilmesi, sonuçtan memnun kalınması için Servis Müdürü denetiminde kullanılan otomasyon sistemi ile kayıtlı araçların tüm işlem bilgileri en detaylı şekilde tutulur ve saklanır.

Bu otomasyon ve müşteri takip sistemi sayesinde servisimizde bakım/onarım gören tüm araçların yedek parça ve garanti prosedürleri de rahatlıkla izlenir.

Servisimizi ziyaretinizde aracınızla ilgili tüm detaylar gözden geçirilir ve bunları size aktarmak için yeterince zaman ayrılır. Doğru çözümler size en uygun bedelle yansıtılır ve her şeyden önce tüm detaylarda verilmiş sözlere sadık kalınır. Burada asla sürpriz yaşamazsınız. Tüm çabamız sonuçtan memnun kalmanız içindir.