• İletişim
    (282) 673 2757

  • Gsm
    0532 600 37 51

HAKKIMIZDA

IMG_9842 (Custom)

Firmamız Mart 2010 da Opel & Chevrolet Özel Servisi olarak Çorlu’da kurulmuştur. Kurucularımızdan İbrahim AKYÜZ 16 yıl Opel&Chevrolet İnan’ da Atölye Şefliği ve Mastertech, Mülayim AKYÜZ 11 yıl Opel&Chevrolet İnan’da Mekanik Servis Teknisyenliği, Mastertech, Hasan KARA 10 yıl Opel&Chevrolet İnan’da Mekanik Servis Teknisyenliği, Mastertech, Serkan KOÇAN 6 yıl Opel&Chevrolet İnan’da Servis Müdürlüğü, Yedek Parça Müdürlüğü, Servis Danışmanlığı, Hasar Danışmanlığı, Garanti Uzmanlığı olmak üzere tüm personelimiz oto servis hizmetleri, yöneticilik ve ustalık tecrübesine sahiptirler.

Bahsi geçen kadromuz GM Opel Türkiye, Chevrolet Türkiye S.S.H. Müşteri Memnuniyeti Değerlendirmeleri sonucunda 2008 yılında Opel markasında Türkiye 1.liği, Chevrolet markasında Türkiye 2.liğini almaya hak kazanmışlardır.

Firmamızın hedefi en üst düzeyde müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmektir.

Şimdilik 200 m2’si kapalı 220 m2’si açık toplam 420 m2 alana sahip servisimizde mekanik, elektrik, oto klima, diyagnoz ve tüm detay servis hizmetleri verilmektedir.
SİGORTALI hasar gören araçlarınız vekalet ile ücretsiz yapılarak, gerekirse adresinize kadar teslim edilir.

Servisimize gelen araçlarınızın araç geçmişleri km ve tarih bilgisi ile birlikte bilgisayarda düzenli olarak kaydedilmekte ve istediğiniz an bilginize sunulmaktadır.